Çağdaş İlk Yardım’a Hoşgeldiniz…

Ana Sayfa » Karşılama » Çağdaş İlk Yardım’a Hoşgeldiniz…

cagdasilkyardim

Çağdaş İlk Yardım’a Hoşgeldiniz…

Temel çıkış noktamız olan “Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden hareketle, Kalite,Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği yönetim sistemlerine uygun olarak müşteri,çevre ve çalışanlarının sağlığına verdiği değerlerle hizmetinizdeyiz.

İlkyardım Eğitim hizmetlerini; kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir bir aile sıcaklığı ortamında sizlere sunmak temel prensibimizdir.

İLKYARDIM EĞİTİM KURUMLARIMIZDA,

Sağlık Bakanlığı Onaylı ve Sertifikalı İlkyardım Eğitimlerimiz,her biri konusunda uzman ve Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş,sertifikalı İlkyardım Eğitmenleri tarafından verilmektedir.

İlkyardım eğitimleri; her 7 katılımcıya bir eğitimci düşecek biçimde organize edilmiştir.

Eğitimlerimiz sadece teorik olmayıp, her bir katılımcının konuyu iyice anlaması ve uygulama yapması gereğine uygun biçimde hazırlanmış olup ;video ve slayt gibi görsel malzeme destekli, gelişmiş manken ve modern ilkyardım malzemeleri ile uygulamalı olarak ,her bir katılımcının mutlaka uygulama yapması ilkesiyle eğitim verilmektedir.

İlkyardım Eğitim Merkezimizdeki,İlkyardım Eğitim programımız;

WHO(Dünya Sağlık Örgütü)), ERC (European Resuscitation Council), AHA (American Heart Association) ILCOR (İnternational Liaison Committee on Resuscitation) standartları baz alınarak hazırlanmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

İLKYARDIM EĞİTİM KURUMLARIMIZ tarafından verilen ilkyardım eğitim programını tamamlayanlar, amacın sadece bir belge almak olmadığının bilincine vararak,yalnızca Sağlık Bakanlığınca onaylanmış bir sertifikaya sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda yaşam kurtarılması anlamında bundan böyle karşılaşabilecekleri çeşitli olumsuzluklara karşı da hazırlıklı olacaklardır.

12 Aralık 2014

İlgili Terimler :